AÖF sınavına girecekler için başarı taktikleri

Cevapla
Kullanıcı avatarı
admin
Site Admin
Mesajlar: 8
Kayıt: Cum Oca 04, 2019 11:59 am

Sal Oca 15, 2019 11:36 am

sevgili arkadaşlar sınava girecekler için güzel ve başarıya endeksli taktikleri sizinle paylaşıyorum.

şimdiden başarılar.

1 - zamanınız varsa ve iş temponuz az ise size önereceğim ilk taktik şudur. https://ekampus.anadolu.edu.tr/ portalından kulanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın burada sol tarafta aldığın dersleri göreceksin. Buradan çalışmak istediğin dersi seç ve yine sol taraftan derslerin üniteleri göreceksin .
Başlıksız-1.jpg
Başlıksız-2.jpg
ve buradan dersin ünitenin videosunu ize ve daha sonra özetini indirip oku aynı zamanda ünite özetinin ses dosyasını da indirip çalışabilirsin.
ve geldik en önemli taktiğe aynı yerde bu güne kadar çıkmış sorular var soruların hepsini cevaplayın ve bilemediğiniz soruların cevabını ünite özetinden yada size verilen kitaptan bakın ve ezberleyin böylelikle her iki sınavdan 50 ve üzeri almanız garantidir.

2- Bu taktik zamanı olmayanlar için : yukarıda anlatığım gibi ünite özetini indirin ve iyice okuyun zamanınız varsa çıkmış soruları çözün bu işlemi sınavdan 2 hafta önce başlarsanız sizde 50 garanti ve üzerinde puan almanız kaçınılmaz olur. boşyere ders kitaplarına para dökmeyin Anadolu üniversitesi size her türlü imkanı ücretsiz sunuyor. çalışmak biraz zaman harcamak sizin elinizde.
Cevapla